Moje ďaľšie blogy:


Súvisiaci obrázok


Březen 2009

Nová fota!

31. března 2009 v 15:07 | Martinka |  Novinky a oznamy

Takže,jak víte,mou neopatrností,sem nekteré fotky z článkú vymazala ješte v únoru..byla sem cez víkend venčit psa,a tak sem mně to napadlo: schytila sem foťák a šla na věc! Fotila sem jak divá barbie trendy bendy a mořskou panu.obnovila sem zatím jen článek Barbie Trendy Bendy,ale zítra možná dám i fota mořské pany.Hezké pokoukáníčko!!Klikni sem!


Barbie a 3 mušketířky

29. března 2009 v 14:30 | Martinka

Našla sem nejaké nové videjko o novém filmíku...


Shrek Kung-Fu princess Rapunzel

28. března 2009 v 16:56 | Martinka |  mga entertainment

Ahoj!tak tu je ta slíbená mga kung-fu Rapunzel! Už sem ji fotila dávno ale nejak se mi to nechtelo sem dát :D Jo,sem malinko lenivá...Mno,hezký pokoukání!A ješte neco,dneska sem fotila v přírode! je jaro,takže to možná budu dělat často a vyfotila sem ty staré barbie,u kterých se fotky nezobrazují..sou hodně hezký...takže se budu snažit je sem dát hned jak to pujde!!! :DDKam se podel?

22. března 2009 v 17:32 | Martinka

Možná ste si taky všimli,že ten graf,co zobrazuje návštevnost zmizel...Je to normální?? Co se stím dá dělat??


Princezna Westley

22. března 2009 v 17:28 | Martinka |  nezařazeno

Ahoj,všechny vás zdravím.Takže,už sem to newydržela a nafotila sem mou my scene Juicy bling Westley v princeznovské toalete.No newím jak vám,ale mně se líbí hodně a máte aspoň dúkaz,že sem nelhala,když sem říkala,že se jí hodí všechno :DDšatky sme si pujčili od MGA shrek kung-fu princess Rapunzel.Jo,a chtelo to i jinej účes :D

strašne se mi ty šaty líbí...


Ospravedlnenie a oznam

20. března 2009 v 13:49 | Martinka

Tak ahoj...Ospravedlňujem sa za to,že som tu nebola dost dlho,ale mala som zaracha na počítač xD :D...mno ale nebojte sa,čoskoro to vynahradím...Chcem vám len povedať,že v článku Barbie resort summer a Barbie BLUE WISHES v rubrike Co chystám ,budú nové obrázky a dalej,že bábiky,ktoré som už kúpila,z toho článku vymažem. :DD

S pozdraom Martinka :DDBarbie Birthday Wishes-Blue

13. března 2009 v 18:17 | Martinka |  Po čem toužím

Ahoj všichni.Dnes sem byla v Dráčiku a měli tam tuto krásku (jen tu modrou).Je hodně hezká do obličeje,ale teď je pro mně nedotupná,protože stojí 999,- .Vím,to asi neni moc a určite ji chci,ale mám strach,že ty šaty sou na ní přišitý a já ji chci hlavne kvúli šatúm..Proto vás moc prosím,napište sem komentík,zdali si myslíte nebo lépe víte, že jestli v nich je přišitá,jako napr.Španělka z Dolls of The World.Má starší typ tela,to mi vúbec nevadí,jejíá krása to vynahrazuje....jen prosím,pomozte a napište,jestli máte tuhle nebo její blond kamarádku ,jestli sou ty přenááááááádherný šaty vážne přišitýýýý!!!Víte,já nemám moc šikovné ruky,že bych tam Přišila suchý zip a moje máma sice je šikovná ale nemá ráda když vidí v mém šuplíku s panenkama nejaký nový prírastek,proto nechci,aby se zlobila a nadávala mi :((( .Tak prosííííííím komenty!!!

Birthday Wiches-Blue:


SPRÁVA!!!

13. března 2009 v 17:42 | Martinka

Mám ji,máám ji aaaaaaaaaaa!!! sem z toho celá prič!!!!Dneska sem byla v Dráčiku v a koupila sem si tam Kung-fu shrek panenku Rapunzel...je hodně krááásnááá!! Mohu jen doporučit!Zítra nebo kdy ji nafotím,najdete ji pak v rubrice MGA entertainment.

( OBRÁZEK JE Z INTERNETU )


Westley-juicy bling

13. března 2009 v 13:57 | Martinka |  Moje my scene

Tak tahle panenka je opravdu nádherná .Bydlí u mně už rok a púl a nemúžu z ní oči nechat jak je krásná.Nejlepší je,že se jí hodí úplne všecko.Jakýkoli účes,šaty třeba princeznovské nebo rockovej štýl ,proste všechno!Ve výbavě měla Brýle,gumičky,hřeben,kamínky do vlasú,aplikátor na kamínky,oranžovou lahvičku jako parfém a nevím,asi foťák.


Barbie Teresa Make-up chic

10. března 2009 v 15:17 | Martinka |  Moje barbie

Ahoj... Tak tahle panenka je u mně už cca 2 roky možná i víc.Je hodně hezká,ve vlasechsou 2 druhy pramenú:jedny světlejší a druhé tmavší a vúbec se necuchají.Náušnice sem myslím,že ani nikdy nevidela...možná proto,že na druhý den,když sem odcházela do školy sem ji nechala n svým stole a tak se asi o ně ,,postaral" múj pes.Taky hned počas tohto incidentu jí trošku ukousal Tomík ruku....asi nejsem jediná,komu se tak hodně líbila :DD Mo co už,...Měla u sebe hodne umělohmotný kosmetiky...a taky lesk na rty.. ten byl pro mně.


DÚLEŽITÉ!!!!!!!!

4. března 2009 v 15:09 | Martinka

Lidičky... už nevím co dál.... v článku pod tímhle sem psala,že sem omylem zmazala nejaký fotky a proto se vám asi nezobrazují.... jenže stalo se to,že zmyzli fotky i z článkú,které sem už opravila a z článkú,ze kterých sem nic omylem nesmazala.... UŽ Z TOHO PROSTE ŠÍLÍM A NEVÍM CO mám udelat ...už je to tak asi týden co se fotky proste stratili....MYSLíTE,žE JE TO JEN NEJAKá CHYBA?? jo a když zmažu obrázky z toho seznamu obrázkú,co se zobrazuje pri přidávání nových obrázkú,už se dál nezobrazují??Protože přesne to sem udelala, a chci vědet,jestli to je příčina...


Neeeeeeeee!!!!!

1. března 2009 v 13:39 | Martinka

Ach!!! já sem tak pytomáá... omylem sem zmazala obrázky z nekterých článkú,které se nezobrazují... chvíli tu tedy nebudu nic přidávat,neco sem už opravila,škončila som pri Barbie top model resort summer... ale ešte ma toho čeká hodně!!!