Moje ďaľšie blogy:


Súvisiaci obrázok


Září 2009

♥Barbie Inuit legend

28. září 2009 v 17:38 | Martinka

Ahoj,ponúkam vám obrázky tejto nádhernej zberateľskej Barbie Inuit legend.Predtým som vôbec nevedela čo je zač.Zaujala ma hlavne svojím zaujímavím majkapom.

A tie jej úúúúžasné šaty si ma úplne získali.Škoda že je pre nás obyčajných smrteľníkov nedosiahnuteľná

Sorry ale nenapadá ma čo sem mám dávať .

♥Nový desing♥

25. září 2009 v 18:30 | Martinka |  O blogu

Takováhle změna občas neuškodí,že?

Mimochodom,na adopciu je voľné ešte jedno zvieratko asi 32 pokémonov!A nakŕmite mi prosím príšerku?(smutne koukám)


Diplom za Bleskovku Pro Lianu

21. září 2009 v 14:19 | Martinka

Obrázky z Barbie a 3 mušketierky

18. září 2009 v 17:47
Ahoj! konečne neco nového,že? Tak pár obrázku mojí výroby,takže zákaz kopírování!!!A nakrmte mi Engel(pšíšerku),děkuju!Tentokrát je text obohaten i komentíkmi k jednotlivým obrázkúm.

Bleskovka č.4

15. září 2009 v 14:48 | Martinka

Ahoj! Na světe je nový film Barbie a dnešní Bleskovka s ním hodně souvisí.

Otázka zní: 1.Jak se jmenuje kočka Corinne ve filmu?

2.V jakém předchozím filmu barbie se kočka ješte objevila?

3.Co chceš na diplomek?

pomúcka:jestli nevíš odpověď,využi znalosti internetu
Nový dessing

12. září 2009 v 19:08 | Martinka

Ahoj,zase som pozmenila desing bloguViem,aj mne sa zle zvyká ale je to len otázka času

Jo a líbí se vám??


Mám novú príšerku!

8. září 2009 v 20:09 | Martinka

Hore nám pribudla jedna príšerka adoptovaná zo stránky squiby.Kliknite na ňu prosíííííím


Barbie princezná a krajčírka

8. září 2009 v 15:09 | Martinka

Ve svém prvním animovaném muzikálu se sedmi novými písněmi, ožívá panenka BARBIE v klasickém příběhu o vyměněných osudech a síle přátelství. V pohádce se BARBIE představí ve dvojroli jako PRINCEZNA a chudá vesnická dívka, jejichž sny jsou ale navlas stejné! Osudy obou dívek se zkříží ve chvíli, kdy je všetečná, trochu excetrická a po vzdělání toužící PRINCEZNA Anneliese uvězněna a její dvojnice, ŠVADLENKA Erika, se ji pokusí zachránit. Dokáže Erika zahrát PRINCEZNU a přelstít jejího věznitele, zlého Premingera? A jak to dopadne s princem Dominikem, který se do Eriky zamiluje, protože ji považuje za PRINCEZNU Anneliese?Barbie z labutieho jazera

5. září 2009 v 11:19 | Martinka

BARBIE Z LABUTÍHO JEZERA. Vstupte do světa lásky a kouzel.

BARBIE přichází se svým třetím animovaným filmovým příběhem, BARBIE Z LABUTÍHO JEZERA. Podle oblíbené pohádky a se skvělou hudbou Čajkovského, BARBIE vystupuje v roli Odette, mladičké dcery pekaře, která se vydává za jednorožcem do Začarovaného lesa. Zlý kouzelník Rothbart chce zničit svou sestřenici, královnu víl, a zmocnit se lesa, proto promění Odette v LABUŤ. Královna víl zmírníkouzlo a Odette může být v noci člověkem a ve dne LABUTÍ. Odette ví, že úkol, který má před sebou je těžký, ale cítí, že zachránitZačarovaný les před Rothbartem je jejím osudem. Ale jak to může mladá dívka - vyzbrojená jen svou odvahou, laskavostí a vtipem - dokázat? Zvláště, když se do ní zamiluje pohledný princ Daniel?


Barbie fashionistas

2. září 2009 v 17:18 | Martinkat

Trailer k filmu barbie in a mermaid tale!!!

2. září 2009 v 10:31 | Martinka |  Novinky a oznamy

Těšíte se???


Barbie Ruženka

1. září 2009 v 15:10 | Martinka

Panenka BARBIE jako šípková RůŽENKA.

Oblíbená BARBIE přichází jako krásná RůŽENKA s kouzelným příběhem o cestě za láskou a za svým vysněným princem. Před dávnými a dávnými časy, v době kouzel a draků, žila roztomilá a umělecky nadaná sedmnáctiletá dívka s těmi nejkrásnějšími vlasy na světě. Říkalo se jí RůŽENKA. Ale její život nebyl lehký, protože sloužila u mocné a žárlivé čarodějnice Gothel. Ta ji jednoho dne zanechala v hlubokém, zapomenutém lese strážit hrozným drakem Hugo a obklopila ji začarovanou skleněnou stěnou. Kouzlem osudu ale RůŽENKA objeví kouzelný štětec a s jeho pomocí přinese mír dvěma rozhádaným královstvím, odhalí skryté podvody a nakonec získá lásku pohledného prince Stefana. To vše by ale nezvládla bez své kamarádky Penelope, poslední ze strašných draků! Ústřední píseň k filmu nazpívala Samantha Mumba a hudbu nahrál Londýnský symfonický orchestr. BARBIE RůŽENKA ukazuje, že láska a fantazie mohou proměnit celý svět ...